O nas

Dostarczamy firmom produkty i usługi wiązane z drukiem cyfrowym i przetwarzaniem obrazu.

Oferowane urządzenia marki Konica Minolta charakteryzują się najwyższą jakością druku i wykorzystują zintegrowane technologie spełniające wyspecjalizowane potrzeby klientów.

Szeroka gama produktowa pozwala na dobór kserokopiarki, drukarki lub urządzenia wielofunkcyjnego , które będzie dopasowane względem przeznaczenia i wymagań osób w biurze. Dobrze dobrane urządzenia biurowe to idealny sposób na obniżenie kosztów wydruków i zminimalizowanie ilości kopii.

Kim jesteśmy?

o-nas

Naszą działalność rozpoczęliśmy w 2006 roku na terenie Poznania gdzie do dnia dzisiejszego znajduje się nasza siedziba. Od początku istnienia jesteśmy związani z marką Konica Mnolta , której jesteśmy wieloletnim partnerem. Wieloletnie doświadczanie i wiedza naszych pracowników sprawia, że każdego klienta traktujemy indywidualnie i doradzamy jakie produkty, usługi będą najlepsze dla Państwa. Nasz zespół wyróżnia się profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem , które gwarantują satysfakcję oraz dobrą współpracę.

Co robimy?

o-nas2

Zajmujemy się sprzedażą, wynajmem oraz dzierżawą kserokopiarek, drukarek oraz urządzeń wielofunkcyjnych. Jesteśmy partnerem marki Konica Minolta. Świadczymy usługi serwisowe nowych kserokopiarek jak i urządzeń poleasingowych i pogwarancyjnych. Oferujemy Państwu także sprzedaż oryginalnych materiałów eksploatacyjnych do kserokopiarek, tonerów oryginalnych do drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych. W ofercie mamy tonery zamienne marki Black Point oraz Printe , które działają bezproblemowo w drukarkach laserowych większości marek.

Nasz zespół

Sprzedaż, wynajem, dzierżawa urządzeń.

Adam Namiota Key Account Manager. a.namiota@hicopy.pl

Materiały eksploatacyjne poznan@hicopy.pl

Serwis, pomoc techniczna poznan@hicopy.pl

Zapytania ofertowe – przetargi.

a.namiota@hicopy.pl
poznan@hicopy.pl