Alternatywne tusze i tonery

  • Home
  • /
  • Alternatywne tusze i tonery

ALTERNATYWNE MATERIAŁY EKSPLOATACYJNE

Oferujemy alternatywne tonery i tusze tylko sprawdzonych producentów – Black Point oraz Printe.

Ich jakość nie odbiega od produktów oryginalnych i mają taką samą barwę i kolor druku co oryginalne tonery.

Gama produktów Black Point i Printé obejmuje wkłady do drukarek laserowych, tusze do drukarek atramentowych, bębny takich marek, jak HP, Canon, Brother, Xerox, Olivetti, Lexmark, Samsung

Marka black point i printe to produkty najlepszej jakości w atrakcyjnej cenie.

Materiały kompatybilne obydwóch marek są przyjazne środowisku, ponieważ wykonywane są z materiałów pochodzących z recyklingu.

BLACK POINT

Black Point to producent i dystrybutor zamiennych materiałów eksploatacyjnych do drukarek laserowych oraz atramentowych. Od kilku lat marka Black Point cieszy się bardzo dużym uznaniem wśród klientów. Produkty marki Black Point charakteryzują się wysoką jakością, zwiększoną wydajnością od tonerów oryginalnych i posiadają certyfikaty jakości. Tusze i tonery Black Point posiadają dożywotnią gwarancję, aż nie wyczerpie się czynnik barwiący.

Printé

Marka Printe została włączona do grupy Black Point w 2013 roku. Produkty marki Printé są najlepszą alternatywą dla użytkowników, którzy stawiają na jakość w rozsądnej cenie. Posiadają taką samą wydajność co tonery oryginalne, ale są znacznie bardziej ekonomiczne. Sprawdzają się w firmach, które bardzo dużo drukują, a chcą oszczędzić na zakupie oryginalnych materiałów.

OBNIŻ KOSZTY WYDRUKU NAWET DO 70% STOSUJĄC MATERIAŁY KOMPATYBILNE